Diana AvdiunMiss Kosova 2012, Diana Avdiu, bukuroshja që barti kurorën e artë, njëherëshi ajo që përfaqësoi Kosovën në konkursin e bukurisë “Miss Universe 2012”, duket se na qenka dashuruar.

Diana është lidhur me menaxherin e saj, gjithashtu organizatorin e spektakleve Miss Kosova, Agron Selimi.
Sipas burimeve të Indeksonline, thuhet se Agron Selimi ka braktisur familjen e tij( gruan dhe fëmijët) në Zvicër vetëm për të qenë në krahët e bukuroshes

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here