Siç duket, sot qenka dita më e veçantë për shumë fytyra publike.

Përpos Adelina Eminit dhe ‘Bambit’ të ‘O sa mirë’, edhe një fytyrë publike sot po e feston ditëlindjen, shkruan lajmi. Fjala është për reperin Agon Amiga, i cili sot është bërë 35 vjeçar.

Ai në Instagram ka hedhur një fotografi ku tregoi se po festonte ditëlindjen, duke marrë kështu një mori urimesh!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here