“Agnesa Vuthaj” vjen me pran jushDikur ‘Miss Kosova’ dhe ‘Miss Albania’, Agnesa Vuthaj, tashmë ka hapur edhe butikun e saj të ri në qendër të Prishtinës, më saktësisht Sheshin Nëna Terezë.

“Mund të na vizitoni nga e hëna deri të shtunën prej ora 9:00 deri 21:00 në butikun e ri ‘Agnesa Vuthaj’ në Sheshin Nëna Terezë no. 18 – Prishtinë”.

“Ju mirëpresim për të kaluar çaste të këndshme së bashku, duke pirë edhe një kafe derisa zgjidhni në qetësi veshjet, këpucët apo çantat tuaja të preferuara nga koleksioni pranverë – verë!”, shkruan në mesazhin promovues.

Po ashtu, ju e keni mundësinë të takoheni edhe me Agnesa Vuthajn, e cila do t’ju këshillojë falas për të bërë zgjedhjen ideale për dukjen tuaj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here