Agnesa VuthajIsh Miss Kosova, Agnesa Vuthaj, njohur ndryshe edhe si modele dhe biznes femër me krijimin e linjës së çantave, ka postuar një fotografi në Instagram, e veshur e gjitha në ngjyrë të bardhë.

Agnesa, në këtë fotografi ka vënë në pah një stil shum të mirë të veshjes së saj, por edhe ka zbuluar pak nga gjoksi i cili duket mjaft mirë në formë. Modelja, po ashtu në këtë fotografi ka zgjedhur një mbishkrim mjaft simpatik duke thënë “Ndjeje pranverën në lëkurën tënde”, transmeton Indeksonline.

Agnesa Vuthaj, gjithmonë krijon diçka të re duke i mundësuar vetës që të jetë sa më afër njerëzve që e duan atë dhe afër jetës së showbizit, e tani ajo përmes disa fotografive ka prezantuar modelet e reja të çantave të saj.

Agnesa Vuthaj

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here