Ish Miss Kosova Agnesa Vuthaj së fundmi ka publikuar një foto në të cilën është shfaqur tejet seksi. Ajo është një grua e suksesshme në biznes dhe si e tillë duket se i kushton një rëndësi të veçantë pamjes së saj, raporton Indeksonline.

E kjo më së miri vërehet nga fotot e fundit të cilat Agnesa ka publikuar në Instagram.Agnesa Vuthaj tejet seksi

E shfaqur me një fustan të zi të gjatë dhe më shumë stil. Ajo me këtë pamje ka qenë pjesëmarrëse në dasmën e mikes së saj Vesa Lumës.

Agnesa Vuthaj tejet seksi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here