Agnesa është një nga bukuroshet më në zë të ekranit dhe gjithashtu shumë e dashur për publikun.

Dikur ajo ishte Miss Kosova, dhe tashmë njihet si një sipërmarrëse shumë e suksesshme.

Ajo udhëheq brendin e saj të veshjeve, ku sigurohet që të jenë trendet e fundit gjithmonë në koleksionet e reja.

Së fundmi bukuroshja ka publikuar disa foto në llogarinë e saj në ‘Instagram’, ku duket mjaft tërheqëse dhe me plot stil.

Për grimin e bukuroshes është përkujdesur grimerja e njohur, Sellma Kasumoviq.

Rikujtojmë se Agnesa vazhdon te jetë single. /

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here