Po afrohen festat e fundvitit dhe të gjithë mendojnë se ku do t’i festojnë ato. Por, ndryshe nga këngëtarët të cilët aranzhojnë koncertet për festa, shumica e njerëzve mendojnë që ato t’i kalojnë pranë familjes së tyre.

Por, ndryshe nga ta, bukuroshja kosovare Agnesa Vuthaj tashmë ka udhëtuar drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ku do të qëndrojë deri në muajin janar dhe ku do t’i kalojë festat e fundvitit. Agnesa për festat do të argëtohet në Miami së bashku me shoqërinë e saj, por larg familjes.

Gjatë pjesëmarrjes së saj në “Dancin With the Stars” u përfol se mes saj dhe balerinit italian Simone pati një histori dashurie, por bukuroshja mohoi gjithçka duke theksuar se ata ishin veçse dy miq të mire.

Prandaj, ajo tani është e evtme, ndoshta ky udhëtim në Miami do t’i sjellë edhe dashurinë e pritur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here