Agnesa Vuthaj  prezanton të dashurinAgnesa Vuthaj nuk është më në rendin e beqarëve.Bukuroshja dhe ish Miss Kosova Agnesa Vuthaj ka të dashur të ri.

Sipas një burimi të Gazetës Express i dashuri i Agnesës është Tony Hoti, një afarist i njohur shqiptaro – amerikan.

Agnesa gjatë këtyre viteve ka qenë shumë e zonja për ta fshehur jetën e saj private.
Me në fund gjërat me Tonyin duket se janë shumë më serioze dhe kjo fotografi më poshtë e tregon lidhjen e çiftit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here