Agnesa Vuthaj në DubaiBukuroshja kosovare gjendet në Dubai dhe për këtë ajo ka postuar disa foto në Instagram.Agnesa Vuthaj mund të cilësohet si njëra prej bukurosheve shqiptare që më së shumti viziton vende jashtë Kosovës.

Pasi i bëri disa vizita në Zvicër por edhe në vende të ndryshme të Europës, bukuroshja ka zgjedhur që të ikë pak nga i ftohti i vjeshtës në Kosovë.

Për këtë ajo ka shkuar në Dubai, ku edhe po qëndron. Nuk dihet a është Agnesa atje me punë apo thjesht për turizëm./Express/

Agnesa Vuthaj në Dubai

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here