Agnesa Vuthaj, e cila ka kaluar disa muaj të qetë gjatë këtij viti, ka filluar sezonën e vjeshtës me shumë angazhime.

Në fillim të kësaj jave ajo ka realizuar një sesion të veçantë fotografimi me fotografen Edvina Meta, ku Vuthaj, fituese në “Miss Kosova 2003” dhe “Miss Shqipëria 2004”, shfaqet shumë natyrale.

Përndryshe, Angesa këto ditë është e angazhuar në “Agnesa Vuthaj Association” në përzgjedhjen e perfaqesueses së Kosovës për një ndër spektaklet më të rëndësishme të bukurisë në botë “Miss Earth 2012”, që do të mbahet gjatë muajit nëntor në Manila, Filipine.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here