Agnesa Vuthaj na vjen me helikopter Bukuroshja, Agnesa Vuthaj vazhdon të sjellë foto në Instagram nga sesioni i fotografive që ka realizuar së fundmi.Ajo zgjodhi Tiranën për të realizuar setin dhe i besoi punës së fotografit, Edvin Meta.

Agnesa nëpërmjet këtyre fotografive shumë artistike reklamon çantat e saj ‘limit edition’ shumë ngjyrëshe nën markën ‘Agnesa Vuthaj’.

Së fundmi për ti plotësuar dhe shtuar sharmin dhe elegancën vet asaj, Agnesa pozon brenda një helikopteri.Padyshim që këto foto janë pëlqyer dhe kanë marrë komente shumë pozitive nga fansat e saj në rrjetet socale.

Agnesa Vuthaj na vjen me helikopter

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here