Agnesa Vuthaj me raste fle lakuriqNë rubrikën “Kutia” të emisionit “Nd’rrimi i Natës – NIN” në Klan Kosova, pyetjeve të Libertës nga ekrani i është përgjigjur bukuroshja Agnesa Vuthaj.

Gjatë përgjigjeve të saja të shkurtra, ndër të tjera ajo ka deklaruar se nuk ka të dashur dhe se jeton vetëm, e që në disa raste edhe fle lakuriq.

Po ashtu, Agnesa e ka pranuar se ka më shumë jetë virtuale se sa reale.

Në videon e mëposhtme mund t’i dëgjoni të gjitha përgjigjet e bukuroshes, e cila ka qenë e kurorëzuar edhe si më e bukura e Kosovës edhe Shqipërisë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here