Agnesa VuthajModelja e njohur Agnesa Vuthaj është shumë e lidhur me rrjetet sociale, kjo është dhe arsyeja që shumicën e kohës e shpenzon në to.

Së fundmi, bukuroshja kosovare ka publikuar në Instagram Story një fotografi ku është shfaqur nga shtrati i saj i gjumit.

Ajo është shfaqur mjaft ‘hot’ në foto, teksa ka dashur t’ju urojë një “Mirëmëngjesi” të gjithë ndjekësve të saj, gjersa ka tërhequr vëmendjen e gjinisë mashkullore. Agnesa është një ndër femrat më seksi të modës dhe televizionit.

Agnesa Vuthaj

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here