Agnesa Vuthaj çobaneshëIsh-miss Kosova Agnesa Vuthaj e cila është ndër femrat më të bukura shqiptare këto ditë është duke qëndruar në bjeshkë.

Ajo po e shijon ajrin e pastër dhe freskin e malit në këto ditë të nxehta.

Agnesa ka postuar një fotografi në Instagram ku shihet duke qëndruar ulur pranë bagëtive duke lënë një mbishkrim qesharak “ Çobaneshe i rujshim dhent’ te stani “ ka shkruar Agnesa.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here