Ish-Miss Albania, Agnesa Vuthaj ka ndryshuar ngjyrë. Pas kthimit të saj nga SHBA ku i ka kaluar festat e fundviti, Agnesa është shfaqur me imazh të ri.

Është bërë flokëkuqe. Foton e ka postuar në Facebook dhe aty ka pyetur fansat se çfarë mendojnë.

Natyrisht, jo të gjithë përgjigjet kanë qenë pozitive për ndryshimin. /indeksonline/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here