Agnesa Vuthaj është një ndër modelet më të bukura dhe më të suksesshme shqiptare.

Ajo mori vëmendjen e publikut që në vitin 2004 kur u shpall Miss Albania, përcjell ORAinfo.

Por edhe pse ka qenë shumë aktive në paraqitje publike, rrallëherë e kemi parë familjen e saj.

E sot, Agnesa ka postuar një fotografi në Instastory me të, e që vëmendjen e merr mbishkrimi emocionues.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here