Agnesa ende është singlePavarësisht disa thashethemeve se Agnesa Vuthaj është në lidhje me dikë, bukuroshja ka thënë për Rozë se ende është single.

Vuthaj, e cila kohëve të fundit merret me organizime të ndryshme, zakonisht nuk shihet në publik me ndonjë mashkull, përderisa në një intervistë për Rozë ajo kishte thënë se mashkulli shqiptar i frikësohet femrës së suksesshme.

Ndryshe, Agnesa mbart mbi supe dy kurora të bukurisë, atë të Miss Kosovës dhe Miss Albania , ndërkaq ka prezantuar Shqipërinë dhe Kosovën në disa evenimente bukurie.

Momentalisht bukuroshja kosovare po qëndron në Zvicër. /Express/

2 KOMENTET

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here