Afrona vjen me poza seksi E dashura e Bleros, Afrona Dika, nuk ndalet së postuari foto të ndryshme në llogarinë e saj në Instagram.

Së fundmi, ajo ka postuar një foto disi provokative, ku në pah ka nxjerrë dekoltenë e saj seksi, shkruan Indeksonline.

Ndryshe Blero dhe Afrona, nuk rreshtin së shprehuri publikisht dashurinë ndaj njëri- tjetrit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here