Afrona Dika e mjaft përfolura e medies rozë është dukë përgatit për një set fotografik dhe ajo vjen krejt ndryshe nga ajo Afrona bionde dhe shumë e ngrohtë.

Modelja në këtë stil na jep pamjen e një vajze më të egër por mbetet po ajo plot elegancë./Kosovarja/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here