Tani dasma e shumë komentuar e çiftit të njohur Blero dhe Afrona edhe në media ka nisur të harrohet. Por këto super foto të realizuar me mjaft mjeshtëri nga fotografi i njohur Jeton Bylykbashi rikthejnë nusen Afrona në vëmendje ku ajo duket e bukur, e lumtur dhe mjaft e relaksuar e këto janë fotot e para të saj pas nusërisë ku ka zgjedhur fotografin Bylykbashi për t’i realizuar ato.BS.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here