Afrona Dika duket elegante dhe joshëse me fustanin e zi.

Blero dhe Afrona mbrëmjen e djeshme ishin të pranishëm në një dasmë.

Çifti i cili pritet që këtë muaj ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë dukeshin elegant pranë njëri-tjetrit.

Afrona ka qenë ajo e cila e ka marrë vëmendjen në dasmë me fustanin e zi, e më pas foto që e ka publikuar në Instagram është pëlqyer nga ndjekësit e saj.

Ajo dhe Blero ka vite që janë së bashku dhe janë ndër emrat më të komentuar në botën e shoubizit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here