Afrona Dika Modelja Afrona Dika, e njohur tashmë si e dashura e këngëtarit Blero, ka realizuar një fotosesion të ri.Në këto fotografi të realizuara në Zvicër, bukuroshja shfaqet tejet joshëse dhe me disa ndryshime në look, transmeton Telegrafi.

Në njërën nga fotografitë e realizuara, ajo ka pozuar nudo me gjoksin mbuluar vetëm me duar.

Kjo foto, e cila mori komente të shumta nga ndjekësit e saj në Instagram u fshi vetëm pas disa orësh nga profili i saj, ndërsa në faqen e ZK Fotografie gjendet akoma.

Afrona Dika

Ndryshe Afrona, megjithëse me një karrierë prej modeleje, vëmendjen e publikut shqiptar e mori pas lidhjes me Bleron. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here