Afrona Dika nuk është shtatëzënë!Është përfolur gjatë ditës së sotme se blogerja e njohur Afrona Dika mund të jetë shtatëzënë.

Një fotografi e re, e publikuar në rrjetin social Instagram, e cila e shfaqte me bark pak më të fryrë, bëri që të ngriten dyshimet për një shtatëzani të mundshme të saj.

Por mësohet se ajo nuk është shtatëzënë, dhe këtë e ka deklaruar edhe vet Afrona personalisht.

Gjithçka ka të bëjë me fotografinë, e cila për shkak të efekteve mund të ketë krijuar një iluzion optik tek shikuesit, dhe në këtë mënyrë ka bërë të duket sikur barku i saj është i rrumbullakosur.

Kjo është fotografia që ngriti dyshimet për shtatëzaninë e Afronës. Foto nga Instagram.
Ndaj këtij lajmi nuk ka reaguar fare bashkëshorti i saj, këngëtari i njohur Blero. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here