Bukuroshja Afrona Dika, ka kohë që ka marr unazën e propozim martesës nga i dashuri i saj këngëtari Blerim Muharremi, shkruan “Kosovarja”.

Por, edhe pse e mori këtë unazë, ajo dhe Blero ende nuk kanë vendos për datën e kurorëzimit të dashurisë së tyre. I shohim shpesh tek i shprehin njëri-tjetrit dashurinë e madhe që ndjejnë. Afrona sonte është në një darkë ku është veshur shumë bukur dhe duket aq “hot”.

Por, ajo në këtë darkë shfaqet e vetme! Dhe, foton që e ka hedh në rrjetet sociale, e shoqëron me fjalët: “Dinner time”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here