Afrona Dika me një mesazh për Bleron Afrona Dika është aktive në rrjetet sociale, ku shpesh shpreh atë që ndjen për partnerin e saj, Blero Muharremi.

Pikërisht nga postimet e saja në rrjetet sociale nisën edhe thashetheme për ndarjen e çiftit, por tash gjithçka është mirë mes tyre dhe këtë e dëshmon edhe bukuroshja.

Modelja ka publikuar një fotografi nga një dasmë, ku shfaqet së bashku me partnerin e saj.

“Ti më përket mua, përgjithmonë”, shkruan në përshkrim. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here