Afrona Dika me dhuratë për Tarën nga Barcelona Blero Muharremi dhe vajza e tij nga martesa me Teuta Krasniqin, Tara, shpeshherë i ndjekin bashkë në televizor ndeshjet e Barcelonës.Këtë e ka treguar këngëtari përmes fotografive të publikuara më herët.

Kësaj radhe, Blero ka udhëtuar me të dashurën e tij, Afrona Dika, në Barcelonë, ku e kanë ndjekur edhe ndeshjen e futbollit kundër Villarrealit.

Gjatë qëndrimit në Spanjë, ata nuk e kanë harruar Tarën, të cilës ia kanë blerë një dhuratë.
Është një fanellë e Barcelonës që ka të mbishkruar emrin e saj.

Afrona Dika me dhuratë për Tarën nga Barcelona

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here