Afrona Dika bëhet nuse, vesh dimi e jelek Është bërë nuse edhe atë me veshje tradicionale. Është kjo modelja e njohur Afrona Dika, e cila edhe njëherë e ka dëshmuar se kanë qenë dhe vazhdojnë të jenë bashkë me këngëtarin Blero Muharremi, shkruan Kolona.al

E këtë këngëtarja e ka bërë të ditur edhe përmes llogarisë së saj në Instagram, ku edhe ka postuar një foto e cila ka treguar se është duke shkuar në dasmën e kunatit, e më saktësisht në dasmën e vëllait të Bleros.

“Filoj darsma”, kështu ka shkruar Afrona Dika, përbri fotos në Instagram e ku me të vërtet edhe me këtë veshje Afrona duket shumë bukur.

Afrona Dika bëhet nuse, vesh dimi e jelek

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here