Afrona dhe Blero për pushime në SantorinoBarcelona, Meksika, Baseli, Zvicra, e Athina janë vetëm disa nga vendet ku Afrona Dika dhe Blero Muharremi kanë qenë së bashku.

Dhe sigurisht nuk do të habiteshim nëse çifti do shkonte diku për pushime verore.

Afrona dhe Blero do shkojnë në Santorini, të Greqisë, transmeton gazeta Kosova Sot Online.

Këtë e bëri të ditur vetë modelja Dika e cila dukej shumë e gëzuar.

“Kjo foto është nga pushimi në Meksikë. Destinacioni i ardhshëm, Santorini, pas 15 ditësh!”, ka shkruar Afrona.

https://www.instagram.com/p/BGtXnxxBvzJ/?taken-by=afronadika

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here