Ben Affleck rikthehet në kinema pas një mungese të gjatë duke zëvendësuar aktorin Christian Bale në filmin e fundit të Terrence Malick, regjisor i “Vija e hollë e kuqe”.

Filmi ka një kast me aktorë të njohur, mes të cilëve Rachel McAdams, Javier Bardem, Olga Kurylenko dhe Rachel Weisz.

Ai bën fjalë për jetën e një peshkatari dhe xhirimet do të fillojnë në tetor në Oklahoma. Për këtë arsye Affleck ka blerë edhe mjetet e duhura për peshkim.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here