Aferdita Dreshaj dhe BleroModelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj, gjatë kësaj fundjave po qëndron në Prishtinë.
Ajo po realizon xhirimet e videoklipt të ri, për këngën në bashkëpunim më Lumi B, titulluar ‘’Superstar’’.

Nëpërmjet rrjeteve sociale, ajo ka bërë të ditur se po shijon Prishtinën përkundër temperaturave të ngorahta, ndërsa ka publikuar edhe fotografi nga Prishtina.
Me miqëve dhe bahskëpunëtorëve që ajo ka takuar është edhe këngëtari Blero Muharremi, me të cilin duket se do të ketë bashkëpunim në të ardhmen.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here