Edhe fejesa ka kosto. Por, ajo mund të kushtojë më shumë kur e fejuara sfilon nëpër pasarela, ndërsa djali merret me punët e shtëpisë.

Kjo po ndodh pak a shumë me Shpat Kasapin, i cili duhet të merret me hekurosje në shtëpinë e tij, ndërsa Afërdita po udhëton nga Amerika drejt Greqisë për të përmbushur kontratat e saj në fushën e modelingut.

Duket se Shpati është një djalë aq i bindur, sa nuk i thotë kurrë jo detyrave të shtëpisë, fundja një bashkëpunim është pozitiv, pasi në rastet kur njëri ka impenjime, tjetri mund të kujdeset për punët e zakonshme.

Dhe, Shpati këtë gjë duket se e bën mjaft mirë dhe me përkushtim maksimal./BLUETOOTH/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here