Modelja dhe këngëtarja bukuroshe Afërdita Dreshaj duket se ka një miqësi të mirë me futbollistin Lorik Cana.

Pasi kanë kaluar një drekë së bashku, futbollisti simpatik dhe modelja kanë bërë edhe një foto, të cilën Afërdita e ka postuar edhe në faqen e saj.

Pas DWS Afërdita do të jetë imazhi i ri i Birrës “Tirana”, ndërkohë që ende asgjë për planet e saj në muzikë. Ndoshta këtë verë do të kemi një këngë të saj me miken e vet Adelina Tahiri, një projekt ky që ka kohë që vajzat po e mendojnë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here