Miqësia mes personazheve vip nuk është e rrallë. Kemi shumë nga ta që ruajnë një shoqëri prej kohës dhe kemi nga ata që dikur miq e sot nuk e njohin njëri tjetrin.

Por ky nuk është rasti i Angela Martinit dhe Afërdita Dreshaj.Ato kanë qenë shoqe edhe para se të ishin kaq të famshme pasi që të dyjat kanë jetuar në Amerikë prej kohësh.

Pak ditë më parë në rrjetet sociale ato kanë postuar edhe një foto ku shiheshin vajzat së bashku në shtratë dhe pothuajse të zhveshura.

Sot vajzat kanë shkëmbyer fjalë të ngrohta dashurie.Në fakt ka qenë e fejuara e Shpat Kasapit, Afërdita e cila i shkroi modeles:

“Mund të flas në telefon me ty përgjithmonë, mund të fle me ty përgjithmonë… ne jemi të lindura për të qenë kështu…natyral”.

Angela ia ktheu duke thënë se janë si burrë dhe grua.Kohën e fundit duket se Shpati ka mbetur paksa pas dorës nga ana e Afërditës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here