Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj pritet që brenda kësaj jave të lansoj videoklipin e saj të ri i cili titullohet “Shumë trafik”.

Xhirimet e videoklipit janë në fazën përfundimtare, dhe adhuruesit e Afërditës do të kenë mundësinë që të kënaqën edhe një herë me lëvizjet e saj të mrekullueshme dhe zërin e saj karakteristik.

Afërdita pasi që provoi suksesin e saj si këngëtare me këngën “Nëse je burrë” vendosi që të realizoj edhe këtë videoklip i cili do të jetë interesant sa edhe dy videoklipet e para, bënë të ditur e përditshmja gazeta “Zëri”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here