aferditadreshaj-300x300Ka premtuar se së shpejti do të rikthehet në Evropë. Dhe duket se janë pikërisht befasitë e radhës që do ta kthejnë në këtë pjesë të botës. Afërdita Dreshaj, modelja e shndërruar në këngëtare, ka premtuar befasi të këndshme për publikun.

Dhe teksa angazhimet në botën e modelimit nuk po i ndalë, ajo duket se të rejat ‘befasuese’ do t’i sjellë përmes këngës. Këngëtarja nuk ka dhënë detaje se për çfarë bëhet fjalë, por përmes rrjetit social ‘Twitter’ ka shkruar ‘Kam shumë surpriza për ju…së shpejti’.

Duhet të kujtojmë se Dreshaj kohës së fundit më shumë ka sjell befasi për sa i përket jetës private. Për të radhës mbetet të shihet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here