Afërdita Dreshaj vazhdon të mbetët një ndër femrat më atraktive shqiptare.

Ajo tashmë është martuar dhe po e shijon jetën në maksimum.

Modelja vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me “motrën” e vet dhe po duken tejet provokative, duke ja uruar ditëlindjen.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here