Afërdita Dreshajt i vjen keq për të gjithë njerëzitAfërdita Dreshaj ka ndjerë keqardhje për të gjithë njerëzit dhe këtë ua ka shprehur publikisht. Ka postuar një foto të Jehonës, motrës së saj, duke shkruar: “I’m sorry guys – no1 has a sister like me!!!”.

Asaj i vjen keq që askush nuk ka një motër si ajo. Ka marrë edhe komplimentat e ndjekësve, të cilët e kanë krahasuar Jehonën me aktoren e njohur Selena Gomez.

Në fund të fundit çdo motër do mendonte po njësoj për motrën.

Postimi i saj:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here