Afërdita Dreshaj vjen me fotosesion të riAfërdita Dreshaj ka treguar se tashmë e ka përfunduar një fotosesion të ri.Modelja dhe këngëtarja ka pozuar para aparatit të Artan Korenicës dhe një prej imazheve e ka publikuar në Instagram.

Në këtë fotografi, ajo shfaqet me fustan të kuq të gjatë.

“Sapo përfundova fotografimin”, ka shkruar Afërdita në postimin e saj. /telegrafi/

Afërdita Dreshaj vjen me fotosesion të ri

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here