Afërdita Dreshaj  tregohet e dashur besnike…Që nga koha kur kanë filluar lidhjen, Afërdita Dreshaj po bën një jetë luksoze.

Ajo dhe i dashuri i saj Jakub Kindl po qëndrojnë për pushime, duke marrë rreze dielli, shkruan lajmi.net.

Në një fotografi të hedhur në Instastory ka ana e saj, çifti dukeshin të përqafuar dhe mjaft të lumtur njëri-pranë tjetrit.

Afërdita Dreshaj  tregohet e dashur besnike…

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here