aferditadreshajKëngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj, është mjaft e përfolur në media për ndarjen e saj nga i dashuri Shpat Kasapi.Afërdita Dreshaj është shqetësuar kohët e fundit dhe është nervozuar me njerëzit që po merren me të.

Ajo madje në një shkrim të saj në rrjetin social Facebook i ka porositur të gjithë që t’i shikojnë punët e tyre. Dreshaj madje ka ironizuar me ‘shqiptarët’.

“O zot, po vetëm njëherë bre, vetëm njëherë ju kërkoj të shikoni punët e juaja dhe përdorini hundët vetëm për të marrë frymë e jo për t’i futë gjithkund!! Nuk ka ndryshim ne jemi Shqiptar ”,ka shkruar Afërdita Dreshaj në rrjetin social Facebook.

Burimi: Vipat.info

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here