Afërdita Dreshaj pozon pa brekëJu Afërdita Dreshajn e njihni, edhe atë mirë! Kush se njeh modelen, këngëtaren, ish të fejuarën e Shpat Kasapit, Shoqen e DiCaprio?

Me pak fjalë, Afërdita është emër i njohur për publikun, kjo falë një mori gjërash, shkruan “Kosovarja”.

Dreshaj ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë këngë të re, por ajo nuk është ndalur së qenuri aktive në rrjete sociale dhe bërjen e fotografive provokuese.

Në foton e fundit, bukuroshja shfaqet pa brekë, pa asgjë poshtë.

Afërdita Dreshaj pozon pa brekë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here