Afërdita Dreshaj po i kthehet modelingutKëngëtarja dhe modelja e njohur, Afërdita Dreshaj, kishte munguar prej disa kohësh në fushën e modelingut.

Shfaqet mjaft seksi. E veshur me të brendshme të zeza, Afërdita ka treguar edhe njëherë sharmin dhe sensualitetin që e karakterizon. shkruan Kosovarja

Nga ana tjetër, këngëtarja ka lajmëruar se së shpejti do të sjellë edhe një klip të ri për adhuruesit e muzikës së saj.

E çfarë kënge, me ndonjë dedikim për dikë a jo mbesim të presim dhe të shohim?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here