Emri i saj është mjaft i lakuar në shtypin rozë.

Modelja dhe këngëtarja, Afërdita Dreshaj është tejet e komentuar nga mediat rozë për shkak të imazheve provokuese që publikon.

E tillë shfaqet edhe në këtë foton e fundit teksa pozon para pasqyrës dhe vë në pah gjoksin. Dekolteja në pjesën e gjoksit, natyrisht se ngacmonte imagjinatën e gjinisë së fortë.

Dreshaj ka paralajmëruar rikthimin në muzikë por deri më tani nuk ka publikuar asnjë këngë të re. Ajo po shijon jetën private pranë hokeistit çek, Jakub Kindl.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here