Është e dashuruar me një nga meshkujt më simpatik të skenës shqiptare. Është modele dhe këngëtare njëkohësisht. E mbi të gjitha, është një vajzë e suksesshme.

Bukuroshja Afërdita Dreshaj, pas realizimit të klipit të saj më të fundit, “Shumë trafik”, duket se është duke iu përkushtuar më shumë fotomodelimit. Pasi preku suksesin edhe me këngën e saj të fundit, Afërdita ka vendosur të “zhvishet”.

Siç dhe vetë e shihni, Afërdita, me ëmbëlsinë që ja ka falur natyra, na shfaqet më sensuale se kurrë… Ne të “Bluetoothit” gjejmë rastin ta komplimentojmë përzemërsisht Afërditën për stilin e veçantë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here