Afërdita Dreshaj, një jetë përplot surprizaKa përfunduar vizitën e saj në Prishtinë e Tiranë. E këto ditë bukuroshja Afërdita Dreshaj është duke bërë qejf në Turqi. Por duket se këtë radhë bukuroshja shqiptare nuk është duke pushuar, por duke punuar atje.

Afërdita ka bërë me dije se angazhimin e saj si modele e ka shtrirë edhe në kryeqytetin turk, ndërsa kësaj radhe organizatorët e firmave që ajo reklamon, besohet ta kenë pritur si mbretëreshë.

Të paktën kështu ka lënë të kuptojmë statusi që këngëtarja dhe modelja shqiptare ka plasuar në rrjetet sociale dhe fotot e qëndrimit të saj atje. ‘Life is full of surprises…’, ka shkruar Afërdita në rrjetet sociale, duke pohuar kështu se është duke shijuar surpriza të shumta.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here