Afërdita Dreshaj në momente intimeModelja dhe këngëtarja, Afërdita Dreshaj ka shpërndarë një foto në llogarinë e saj në Instagram.

Dreshaj shihet në momente intime me të dashurin e saj çek, Jakub Kindl.

Çifti në fjalë nuk kanë trefuar nëse në një të ardhme të afërt dashurinë e tyre do ta kurorëzojnë me martesë. Megjithëse ata duken të lumtur afër njëri tjetrit. /Indekonline/

Afërdita Dreshaj në momente intime

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here