Afërdita Dreshaj na tregon gjoksinKëngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj, dita- ditës po tregon dicka më shumë nga vetja e saj.

Edhe pse gjoksi i saj nuk është edhe aq për lavdata, ajo nuk ka hezituar ta tregojë atë, shkruan Indeksonline.

Kujtojmë se Dreshaj po përflitet për një ndarje të mundshme me të dashurin e saj, hokeistin qek Jakub Kindl.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here