Afërdita Dreshaj me foto provokative Modelja dhe këngëtarja shqiptare Afërdita Dreshaj është njëra ndër femrat më të bukura të shoëbizit shqiptar.

Ajo ka një fizik shumë seksi dhe gjithmonë rrezaton një pozitivitet tek fansat e saj.

Afërdita sot ka sjell një fotografi ku është duke i shijuar këto ditë të nxehta vere, me këtë foto provokative ajo ka thënë “Happy Sunday”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here