Afërdita Dreshaj mban zogunModelja dhe këngëtarja, Afërdita Dreshaj, jo rrallë herë në sjell foto të ndryshme në rrjetet sociale.Së fundmi në Instagram, ajo ka postuar një foto të këndshme, shkruan Indeksonline.

Por, ajo që bie në sy, është se Dreshaj në këtë foto është duke e mbajtur zogun. Se cfarë ka dashur të na tregojë ajo me këtë gjest. .. urojmë të na tregojë vet ajo

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here