Afërdita Dreshaj , duet me Agonin e Tingulli 3nt Afërdita Dreshaj ka paralajmëruar se së shpejti do të vijë me një këngë duet me anëtarin e Tingullit të 3nt, Agonin.Kënga është duke u kompozuar nga producenti Prygo dhe do të punohet në studion Elephant, transmeton Telegrafi.

Lajmin e ka zbuluar vetë bukuroshja, e cila në profilin e saj në Instagram ka postuar një foto nga studioja ku shfaqet së bashku me Agonin.

Agoni vjen nga super suksesi i tij me këngën solo, “AMG”, shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar. /telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here